Mirosław Maliszewski: Co sadzić? Spotkanie on-line

co sadzić

Skala karczowania sadów jest bardzo duża. Niemalże w każdym gospodarstwie usuwane są starsze, niedochodowe kwatery.  Okres jesienno-zimowy to także czas podejmowania kluczowych decyzji, przede wszystkim tych dotyczących planowania produkcji i inwestycji.

W większości sadownicy zastanawiają się nad wyborem odmian jabłoni do nowych nasadzeń i aspektami technicznymi związanymi z zakładaniem nowych kwater. Jednak jak pokazują ostatnie lata, czasami dyskusja dotyczy zmiany profilu produkcji i uprawy innego gatunku – borówki, truskawki, czy maliny.

Czym powinniśmy kierować się przy podejmowaniu takich decyzji? Jakie kwestie brać pod uwagę w pierwszej kolejności, aby zwiększyć opłacalność produkcji? Rozważania te będą głównym tematem spotkania on-line z Mirosławem Maliszewskim, prezesem Związku Sadowników RP.

Webinarium odbędzie się w czwartek, 26 listopada 2020, o godzinie 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa. Będzie również możliwość zadania pytań p. Maliszewskiemu.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w czwartek, 26 listopada, o godzinie 19:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/webinarium-sad24-pl 

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności