SADOWNICZY TYDZIEŃ ON-LINE – 14-21 luty 2021. Spotykamy się codziennie o godz. 19.00

Sadowniczy tydzień

Codziennie wieczorem (godz. 19), od 14 do 21 lutego, zapraszamy wspólnie z naszymi Partnerami na debaty, wykłady oraz prezentacje dotyczące uprawy jabłoni, gruszy i czereśni. Codziennie inny temat, krajowi i zagraniczni eksperci, możliwość komentowania i zadawania pytań. Wszystko to w formule online – dostępne ze smartfonów, tabletów i komputerów. Codziennie też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – oczywiście sadowniczymi!

 

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią nie możemy spotkać się na tradycyjnych targach i konferencjach. Na szczęście mamy możliwość uczestniczyć w cyklu sadowniczych spotkań on-line, które zorganizowaliśmy w ramach „Spotkania Sadowniczego Sandomierz 29,5”. Do udziału w nich zaprosiliśmy ekspertów z Polski i zagranicy, aby wspólnie podjąć najważniejsze tematy dotyczące produkcji i handlu owocami.

Każde spotkanie dotyczyć będzie innego aspektu związanego z uprawą jabłoni, czereśni i gruszy. Wśród tematów związanych z produkcją jabłek będziemy mówić o przerzedzaniu, ochronie przed szkodnikami i chorobami, a także dokarmianiu wapniem. Wspólnie z ekspertami zastanowimy się również, czy produkcja gruszek w Polsce może być równie opłacalna jak na zachodzie Europy. Będziemy mówić również o regulowaniu wzrostu w uprawie czereśni.

Dodatkowo, zorganizowane zostaną dwie debaty – pierwsza będzie dotyczyć handlu z supermarketami, natomiast druga poświęcona będzie wymaganiom dotyczącym produkcji owoców z ograniczoną liczbą pozostałości.

Podczas każdego spotkania odbędzie się dyskusja, a zaproszeni eksperci odpowiedzą na zadane przez Widzów pytania. Ponadto, każdego dnia podczas transmisji odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, a zarejestrowani uczestnicy otrzymają drogą pocztową pakiet konferencyjny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here