29,5 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2021 odbędzie się on-line

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią jubileuszowe, 30 Spotkanie Sadownicze Sandomierz zostanie przeniesione na rok 2022. Decyzja została podjęta w trosce o bezpieczeństwo uczestników. W 2021 Spotkanie Sadownicze Sandomierz odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line. 

Coroczne Spotkanie Sadownicze Sandomierz co roku ściągało do Sandomierza tysiące zainteresowanych nowoczesną produkcją owoców. Jednak 30, jubileuszowa edycja spotkania została przeniesione na rok 2022. To pierwsza taka sytuacja w trzydziestoletniej historii wydarzenia. Decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa związanymi z pandemią. 

– Tę trudną decyzję podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników spotkania, na podstawie obserwacji obecnej sytuacji epidemiologicznej, analizy aktualnych modeli przewidujących dalszy przebieg pandemii, a także po konsultacjach z naszymi wieloletnimi wystawcami i partnerami. Zdecydowaliśmy się na ten trudny krok po raz pierwszy w trzydziestoletniej historii Spotkania Sadowniczego – wyjaśniają organizatorzy. 

Podobną decyzję podjęli również organizatorzy innych ważnych branżowych wydarzeń. Fruit Logistica w Berlinie została przeniesiona na maj 2021, a targi sadownicze w Bolzano – Interpoma na rok 2022. 

W 2021 roku Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line. Już wkrótce podanych zostanie więcej szczegółów.  

 

spotkanie sadownicze sandomierz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here