Na starcie nowego sezonu: Zabiegi dolistne w sadach jabłoniowych

Jak wspomóc kwitnienie, zawiązywanie i ograniczyć opadanie zawiązków jabłoni? Jak wspomagać rośliny podczas stresów wywołanych przymrozkami? To jedne z zagadnień, które poruszymy podczas kolejnego webinarium – spotykamy się już 30 marca o godz. 20.00. Partnerem spotkania będzie firma NaturalCrop. 

Według prognoz pogody czeka nas znaczne ocieplenie i możemy spodziewać się w niedługim czasie startu wegetacji. Warto przemyśleć strategię dokarmiania sadów. Podczas webinarium poruszone zostaną najważniejsze tematy związane z zabiegami dolistnymi, szczególnie w pierwszej części sezonu. Poszczególne zagadnienia omówią specjaliści ds. sadownictwa NaturalCrop.

Izabela Majewska-Dudek wyjaśni, jak poprawić jakość kwitnienia i zawiązywania, a także jak ograniczyć opadanie zawiązków. Łukasz Dobrosz omówi program na jędrność owoców dla gatunków ziarnkowych, pestkowych i jagodowych, a Rafał Forc skoncentruje się na dokarmianiu potasem.

Podczas webinarium odbędzie się także dyskusja. Przewidziany jest również konkurs z nagrodami ufundowanymi przez NaturalCrop. Zwycięzcy otrzymają preparaty SuperFifty 500SL, K-Maxxx 56 i SmartSil WP.

Webinarium odbędzie się we wtorek, 30 marca, o godz. 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

We wtorek, 30 marca, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/na-starcie-nowego-sezonu-zabiegi-dolistne-w-sadach-jabloniowych

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Zachęcamy również do dołączenia do tego wydarzenia na Facebooku –

https://www.facebook.com/events/541328310165512

webinarium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here