Przed nowym sezonem truskawkowym – spotkanie online z Doradcą Jagodowym

Przed nowym sezonem warto porozmawiać w szerszym gronie – zapraszamy na spotkanie on-line z Doradcą Jagodowym, które odbędzie się 9 marca, o godz. 19.00. Będziemy dyskutować o najbardziej aktualnych zagadnieniach związanych z uprawą truskawek. 

Uprawa w gruncie czy w tunelach – co wziąć pod uwagę podejmując decyzję? Na jaką odmianę warto postawić? Która sprawdzi się w uprawie gruntowej, a która w tunelu? Jaką strategię nawożenia przyjąć – jak postępować w kontekście rosnących kosztów produkcji? Jak wygląda opłacalność produkcji w przypadku poszczególnych rodzajach uprawy? To tylko niektóre z zagadnień, które poruszymy. Pojawią się również m.in. zalecenia dotyczące pierwszych zabiegów ochroniarskich na plantacjach.

Całe spotkanie z dr Zbigniewem Jaroszem i Albertem Zwierzyńskim będzie miało formę dyskusji. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań.

Webinarium odbędzie się już 9 marca, o godz. 19.00. Udział w spotkaniu jest bardzo prosty: W środę, 9 marca, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/przed-nowym-sezonem-truskawkowym-spotkanie-online-z-doradca-jagodowym

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

doradca jagdowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here