Dawny Polsad na sprzedaż – za 17 milionów!

grupa na sprzedaż

Kolejny obiekt dawnej grupy szuka nowego właściciela. Syndyk ogłosił sprzedaż przedsiębiorstwa Owocowo Sp z o.o w upadłości z siedzibą w miejscowości Nosy-Poniatki (pow. żyradowski) znanej sadownikom niegdyś jako grupa Polsad.

Syndyk masy upadłości Owocowo Sp. z o.o. w upadłości, posiadając zgodę Rady Wierzycieli ogłasza o postępowaniu konkursowym i dodatkowo aukcji na sprzedaż w trybie sprzedaży z wolnej ręki przedsiębiorstwa Owocowo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w miejscowości Nosy-Poniatki. 

W ogłoszeniu mowa o prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Nosy Poniatki, przy ul. Głównej o łącznej powierzchni 0,8107 ha, a także prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Nosy Poniatki, przy ul. Głównej o powierzchni 2,2277 ha. W skład wchodzi również linia produkcyjna do mycia, sortowania i pakowania jabłek Longobardi S.A.D.O srl, jak również wartości niematerialne i prawne, za cenę nie niższą niż 17.057.000,00 zł (słownie: siedemnaście milionów pięćdziesiąt siedem tysięcy 00/100 złotych) netto.

Opis i oszacowanie przedsiębiorstwa Owocowo sp. z o.o. w upadłości jest udostępniony do wglądu w Kancelarii syndyka Marcina Gałązki – ul. Marszałkowska 9/15 lok. 53 w Warszawie w godz. 11.00 – 15.00 oraz w aktach sprawy sygn. akt: V GUp 106/19 w czytelni akt Sądu Rejonowego w Płocku, ul. Tumska 4B, 09-404 Płock.

Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest wpłacenie wadium w wysokości 850.000,00 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności