Podrobiony Malvin 80WG bez kaptanu!

podrobiony malwin

Na polskim rynku, w bezpośrednich ofertach do sadowników pojawił się produkt z włoską etykietą Malvin 80WG. Jest to jednak podróbka i co najciekawsze, analiza laboratoryjna granulatu zawartego w środku wykazała BRAK substancji czynnej kaptan…

W związku z pojawieniem się na polskim rynku produktu, który posiada etykietę w języku włoskim z nazwą ‘Malvin 80WG’ pragniemy ostrzec naszych klientów, że jest to produkt podrobiony, który NIE został wyprodukowany i wprowadzony do obrotu przez firmę UPL, zarówno w Polsce jak również w innych krajach.

Poglądowe testy laboratoryjne, wykonane na zlecenie UPL wykazały ponadto brak wskazanej substancji czynnej w tym produkcie, przez co jego stosowanie będzie skutkowało nieskuteczną ochroną przeciwko najważniejszym chorobom grzybowym, może być niebezpieczne dla opryskiwanej rośliny, operatorami konsumenta. Dopuszczalne normy pozostałości w plonie po stosowaniu tego rozwiązania są nieznane i mogą dyskwalifikować owoce z obrotu handlowego.

Przypominamy, że rozwiązania UPL można nabyć w punktach sprzedaży na terenie całego kraju, na każdym opakowaniu zawarta jest etykieta w języku polskim oraz numer partii, informacja o producencie, a na zakupiony towar powinniście Państwo otrzymać paragon lub fakturę.

Informacja przekazana przez firmę UPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here