Samobieżna platforma sadownicza z Ursusa C-330 [Video]

platforma sadownicza na ursusie c330

Nie ulega wątpliwości, że platforma sadownicza stała się urządzeniem niezbędnym w każdym towarowym, nowoczesnym sadzie. Nasz rozmówca postanowił skonstruować samobieżną platformę samodzielnie.

Pan Mariusz z Marysina, niedaleko Mogielnicy, lubi majsterkować. Oprócz wielu mniejszych urządzeń sam skonstruował i zbudował dwie samojezdne platformy sadownicze. Maszyny te zbudowane są na bazie legendarnych Ursusów C-330.

Zdemontowano z nich maski, siedzenia, błotniki i zbiorniki paliwa. W ich miejscu zamontowano fabryczną platformę i siłowniki. W związku z dużą ilością elementów i złożonemu procesowi produkcji, nasz rozmówca postanowił zamówić górę platformy u producenta. Sam wyremontował ciągniki zakupione w celu przerobienia ich na widoczną na filmie maszynę. Samodzielnie również wszystko spasował i połączył. Jego dziełem są również z pozoru proste rozwiązania przeniesienia sterowania maszyną czy skierowanie spalin na tył maszyny. Koszty? Zapraszamy do obejrzenia filmu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności