Deutz Fahr 5DS TTV – nowoczesny ciągnik sadowniczy

25.09 br. w Szczęsnej (woj. mazowieckie) odbył się pokaz ciągników sadowniczych Deutz Fahr. Podczas spotkania zaprezentowano następujące maszyny:  5DS TTV, Agrokid 230, Agroplus F70 Keyline, 5DS Ecoline.

Ciągnik Deutz Fahr 5DS TTV wyróżnia się bezstopniową przekładnią, co pozwala na płynną jazdę bez konieczności myślenia o zmianie biegów. Ponadto skrzynia posiada 3 tryby pracy: manualny, automatyczny i WOM. Posiada również funkcję ASM, która automatycznie steruje napędem na cztery koła i blokadą mechanizmów różnicowych. Model ten posiada silnik FARMotion, który zapewnia optymalny moment obrotowy i maksymalną moc przy wyjątkowo niskim zużyciu paliwa. W ofercie do wyboru znajduje się: sterowane elektronicznie, 3- lub 4-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem i układem wtryskowym Common Rail o mocy od 88 do 113 KM, turbosprężarkę, chłodnicę międzystopniową, katalizator DOC oraz wentylator wiskotyczny.

Dzięki bezstopniowej skrzyni biegów zapewnione jest wydajne przenoszenie mocy zarówno na terenie płaskim, jak i na pochyłościach. Dodatkowo podnosi komfort użytkowania i zmniejsza zużycie paliwa. Dużymi zaletami modelu Deutz Fahr 5DS TTV są: dostępność 3 prędkości wałka odbioru mocy z aktywacją modulowaną elektoroniczenie; komfortowa kabina, płaska podłoga, wielofunkcyjny podłokietnik MaxCom zespolony z fotelem operatora i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here