Upadłość Fruvitaland: Obiekt w Piotrawinie do kupienia za 25 milionów!

upadła grupa

Sędzia-komisarz zawiadamia, iż w toku postępowania upadłościowego Fruvitaland Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Piotrawinie odbędzie się przetarg ofertowy, w trybie którego dokonana będzie sprzedaż mienia należącego do upadłej grupy.

Warto nadmienić, że syndyk masy upadłości Fruvitaland z siedzibą Piotrawinie poszukiwał podmiotów zainteresowanych wydzierżawieniem następujących składników z majątku masy upadłości już jesienią 2020 roku… Teraz majątek można kupić.

Przetarg dotyczy m.in. nieruchomości gruntowej o powierzchni łącznej 0,49 ha – zabudowanej budynkiem sortowniczo-przechowalniczym, położonej w miejscowości Granice, gmina Chodel wraz z maszynami, urządzeniami i pozostałymi ruchomościami stanowiącymi wyposażenie obiektu za cenę netto nie niższą niż 2 662 225 zł.

Do kupienia jest także nieruchomość gruntowa – działki gruntu o powierzchni 1,87 ha – zabudowanej budynkiem sortowniczo-przechowalniczym, położonej w miejscowości Piotrawin, gmina Łaziska, wraz z maszynami, urządzeniami i pozostałymi ruchomościami stanowiącymi wyposażenie obiektu za cenę netto nie niższą niż 25 747 500 zł (dwadzieścia pięć milionów siedemset czterdzieści siedem tysięcy pięćset złotych).

Szczegółowe dane dotyczące sprzedawanego mienia można znaleźć w załączniku niżej.

Natomiast szczegółowe informacje dotyczące przedmiotów przetargu, regulamin przetargu znajdują się na stronach internetowych: syndyk-lubelskie.pl  i fruvitaland.pl lub w biurze syndyka masy upadłości ul. Rapackiego 12 lok. 4 20-150 Lublin. Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 601 37 51 35.

Oferty zakupu poszczególnych składników objętych przetargiem można zgłaszać do dnia 05 lipca 2021  r. godz. 18.00. 

 Regulamin przetargu

Załącznik- wykaz ruchomości Granice

Załącznik- wykaz ruchomości. Piotrawin

Źródło: syndyk-lubelskie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here