Amino Ultra – nowa gama nawozów od firmy Intermag

Amino Ultra – nowa gama nawozów od firmy Intermag
Od lewej: Anna Konieczny - Dział Handlu Zagranicznego Intermag; Radosław Wilk - Kierownik ds. Rozwoju Biznesu Intermag; Piotr Lubaszka - Dyrektor handlowy Intermag; Wojciech Kępka - Specjalista ds. badań biologicznych Intermag oraz Piotr Mańdok - Dyrektor marketingu Intermag

Podczas spotkania, które odbyło się 26.09. br w Warszawie firma Intermag przedstawiła nową grupę nawozów dolistnych – Amino Ultra. Są to nawozy mikroelementowe na bazie glicyny –  naturalnego roślinnego transportera składników odżywczych. Glicyna jest aminokwasem najbardziej mobilnym oraz najszybciej wchłanianym przez rośliny.

Piotr Lubaszka - dyrektor handlowy IntermagGłównymi zaletami nawozów Amino Ultra: łatwe i szybkie przyswajanie mikroelementów przez rośliny nawet w trudnych warunkach (upały, susza), niska dawka na hektar, wysoka rozpuszczalność i mieszalność z agrochemikaliami.

Amino Ultra to obecnie 4 produkty:

Amino Ultra Mn-22 (dawka w uprawach sadowniczych 0,2-0,6 kg/ha przy 200-500 l/ha); Amino Ultra Zn-24 (dawka w uprawach sadowniczych 0,3-0,55 kg/ha przy 200-500 l/ha); Amino Ultra Fe-20 (dawka dla drzew owocowych 0,3-0,7 kg/ha przy 200-500 l/ha);    Amino Ultra Cu-24 (dawka w uprawach sadowniczych 0,1-0,6 kg/ha przy 200-500 l/ha).

Anna Konieczny - Dział Handlu Zagranicznego IntermagGama tych nawozów  jest już dostępna w Brazylii, Meksyku, Urugwaju i Ekwadorze. Na polskim rynku nawozy Amino Ultra pojawią się już w listopadzie br.

1 KOMENTARZ

  1. A o cenach ani słowa. To co interesuje producenta to cena. Co można uzyskać za wydane pieniądze. Wszystko jest nowe, lepsze, ekologiczne tylko biznes musi się zgadzać także nam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here