Ile pieniędzy dostaną sadownicy w ramach ekoschematów? – zaproszenie na webinarium 28.10.2022

Sadownictwo - sad - jabłka

Co to są ekoschematy i na jakie pieniądze mogą liczyć sadownicy, którzy zdecydują się z nich skorzystać? Jak będzie wyglądał podział środków finansowych na poszczególne ekoschematy w ramach zatwierdzonego na najbliższe 5 lat Krajowego Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej?

Po raz pierwszy w 2023 roku polscy sadownicy będą mogli skorzystać z nowych mechanizmów wsparcia w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, które określa się jako ekoschematy. O tym dlaczego takie mechanizmy zostały wprowadzone przez Unię Europejską, a także jak powiązane z nimi fundusze zostały w Polsce podzielone – opowiedzą w trakcie webinarium zaproszeni eksperci: dr inż. Mirosław Korzeniowski reprezentujący Stowarzyszenie Agroekoton oraz Adam Paradowski z wydawnictwa Plantpress, które jest organizatorem tego spotkania.

Webinarium odbędzie się w piątek, 28 października, o godzinie 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w piątek, 28 października, o godzinie 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/ile-pieniedzy-dostana-rolnicy-w-ramach-ekoschematow-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfonu,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Możesz także dołączyć do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/538810758252022/

Ekoschematy - webinarium

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Nowa Wspólna Polityka Rolna – szansą i wyzwaniem dla Polski, współfinansowanego przez EU w ramach programu Information Measures relating to the Common Agricultural Policy (IMCAP).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here