Uprawa wiśni – jakie wyzwania stoją przed producentami?

Jakie wyzwania wiążą się dziś z produkcją wiśni? Jakie warunki spełnić, żeby uprawa tego gatunku była opłacalna? Czy zbiór mechaniczny jest koniecznością? Zapraszamy na webinarium o uprawie wiśni, które odbędzie się 27 kwietnia, o godz. 20.00.

Gościem wieczoru będzie Piotr Pasik, prezes Krajowego Stowarzyszenia Producentów Wiśni, z którym porozmawiamy o aktualnych problemach producentów i wyzwaniach, jakie przed nimi stoją. W spotkaniu weźmie udział także Łukasz Kura z firmy Weremczuk, który przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania do zbioru mechanicznego wiśni.

Podczas spotkania przewidzieliśmy również czas na dyskusję z gośćmi. Przygotowaliśmy też konkurs, w którym do wygrania będą zestawy gadżetów od partnera naszego spotkania firmy Helm.

Webinarium odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia, o godz. 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

We wtorek, 27 kwietnia, o godz. 19.55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/uprawa-wisni-jakie-wyzwania-stoja-przed-producentami

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

webinarium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here