Komunikaty sadownicze. Bądź na bieżąco dzięki bezpłatnej aplikacji

Nowa aplikacja wydawnictwa Plantpress przekazuje aktualne komunikaty sadownicze bezpośrednio na telefon komórkowy. Dzięki niej producenci owoców nie muszą przeglądać stron internetowych w poszukiwaniu zaleceń doradców sadowniczych. Te informacje, otrzymują na swoją komórkę natychmiast po publikacji i to bezpłatnie.


Darmowa aplikacja Komunikaty sadownicze obecnie udostępnia zalecenia doradców sadowniczych firm: PROCAM, BAYER, Chemirol/ZZO Warka. Komunikaty dotyczą zaleceń ochrony roślin oraz nawożenia drzew ziarnkowych, pestkowych oraz jagodowych.

Pobierz aplikację: ze sklepu Play lub App Store.

Oprócz aplikacji Komunikaty sadownicze, sadownicy mogą skorzystać z innych nowych bezpłatnych aplikacji, w tym:

  • Program ochrony sadów,
  • Mieszanie środków ochrony,
  • Kalkulator „Ile pszczół” 

    Więcej dowiesz się na stronie Plantpress

3 KOMENTARZE

  1. Witam co mam zrobić żeby otrzymywac komunikaty sadownicze SMS? pobrałem oczywiście aplikacje ale tam nie ma SMS

    • Dzień dobry, aplikacja Komunikaty Sadownicze nie wysyła SMS. Po jej zainstalowaniu będzie Pan dostawał powiadomienia na telefon, kiedy zostanie dodany nowy komunikat sadowniczy. Po otrzymaniu powiadomienia wystarczy w nie kliknąć i jest możliwość zapoznania się z treścią komunikatu. Po instalacji aplikacji ma Pan dostęp do komunikatów, które były wysyłane ostatnio. Nowe komunikaty będą w kolejnym tygodniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności