Teraz więcej porad i komunikatów sadowniczych

Producenci owoców korzystający z aplikacji Komunikaty Sadownicze otrzymują teraz nowe zalecenia z dwóch dodatkowych źródeł. Są to Agro Activ oraz Semi Natural.


Bezpłatna aplikacja Komunikaty Sadownicze została poszerzona o nowe zalecenia zarówno dla producentów owoców miękkich, jak i sadowników uprawiających drzewa owocowe. Przygotowuje je mgr. inż. Piotr Zieliński i są one publikowane pod znakiem Agro Activ oraz Semi Natural.

Aplikację Komunikaty Sadownicze można pobrać za darmo na stronie Plantpress.pl lub bezpośrednio ze sklepu internetowego Google Play lub App Store. Publikowane są w niej komunikaty sadownicze, mówiące o zagrożeniach, sposobach i terminach walki z chorobami i szkodnikami, a także zalecenia nawożeniowe. Dostawcami treści, zarówno tekstów jak i filmów poradniczych, są doradcy sadowniczy PROCAM, Bayer, Agrosimex, Chemirol/ZZO Warka oraz Activ.

Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie lub tablecie, sadownik otrzymuje automatycznie komunikat, jak tylko zostanie on opublikowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here