Podsumowanie sezonu NOVAgra

MATERIAŁ REKLAMOWY

podsumowanie sezonu w sadach

Podsumowując sezon  2020 można powiedzieć, że z pewnością należał do bardzo zaskakujących. Wiosną wystąpiły przymrozki i z różnym natężeniem pojawiały się regularnie przez kilka tygodni.

Po łatwych pod względem ochrony przed parchem wiosnach, tym razem trzeba było dołożyć dużych starań do systematycznej ochrony z powodu częstych opadów deszczu. Pogoda nie sprzyjała również podczas zbiorów, bo z powodu deszczowej aury zbiory przeciągały się.

Zachęcamy do obejrzenia podsumowania sezonu jednego z gospodarstw w rejonie Warki w rozmowie Karoliny Perzanowskiej z firmy NOVAgra z panem Wojciechem. Na filmie mowa między innymi o ochronie przed przymrozkami, dokarmianiu wapniem, a także przebiegu zbiorów. Zachęcamy do obejrzenia.

NOVAgra to firma, która dostarcza nowoczesnych nawozów i biopreparatów. Tradycja produkcji nawozów w rodzinie założycieli Novagra® sięga 25 lat. W obecnym kształcie działa od ponad 3 lat, jednak tworzą ją ludzie, którzy wieloletnie doświadczenie zdobywali w firmie Kazgod, m.in. przy produkcji dobrze znanej linii nawozów dolistnych. Więcej: TUTAJ

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here