Sadzonki truskawek odmiany Elsanta w ofercie firmy Rozsadnik

truskawki szklarnia

Firma Rozsadnik od wielu lat zajmuje się produkcją rozsady szklarniowej oraz produkcją rozsady warzyw gruntowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów do oferty wprowadzono produkcję sadzonek truskawek. W chwili obecnej firma prowadzi sprzedaż sadzonek truskawek odmiany Elsanta. Jest to jedna z najlepszych odmian deserowych, której owoce doskonale znoszą transport i nadają się do kilkudniowego przechowywania. Owoce są  bardzo duże i jędrne, jasnoczerwone, o soczystym miąższu, szeroko-stożkowate i stożkowate.

Polecana jest do uprawy sterowanej pod osłonami, jak również w gruncie. Owocuje zwykle od pierwszego tygodnia czerwca, do końca czerwca. Warto dodać, że jest to odmiana odporna na szarą pleśń.

Produkcja sadzonek odbywa się w tacach uprawowych tzw. treyach w specjalnie przygotowanym do tego celu podłożu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zakupu.

Zamówienia możecie Państwo składać telefonicznie pod numerami telefonów 727-458-001 lub 727-458-004 lub drogą mailową: rozsadnik@wp.pl. Biuro firmy Rozsadnik mieści się w Bogucicach koło Kalisza ( Wielkopolska ) i jest czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 12:00.

rozsadnik truskawki szklarnia

krzak truskawki
SONY DSC

krzaczkitruskawki szklarniaowoc truskawkirozsady truskawekszklarnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here