Już dziś spotkanie z ekspertami przed nowym sezonem truskawkowym!

komunikat dla truskawek

Już dziś, w środę, 7 kwietnia o godz. 19.00, zapraszamy na kolejne spotkanie on-line. Będziemy mówić o ochronie i nawożeniu truskawek, rodzajach podłoży do uprawy bezglebowej, a także o nowoczesnych systemach nawadniania na plantacjach truskawek.

W  środę, 7 kwietnia, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/przed-nowym-sezonem-truskawkowym-spotkanie-z-jackiem-witkowskim 

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Zachęcamy również do dołączenia do tego wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/776553992971647 

Jacek Witkowski z firmy Timac Agro przedstawi, jak przebiegał poprzedni sezon w uprawie truskawek. Zwróci uwagę na największe problemy, które pojawiły się podczas sezonu produkcyjnego. Porozmawiamy także o wnioskach, jakie powinniśmy wyciągnąć.

Tomasz Szuławy z firmy Ceres omówi rodzaje podłoży stosowanych do bezglebowej uprawie truskawek, a także biologiczne sposoby radzenia sobie ze szkodnikami glebowymi.

Grzegorz Surman z firmy RoyalBrinkman będzie mówił o nowoczesnych systemach nawadniania w uprawie truskawek, w tym o generatorach nanopęcherzyków tlenu stosowanych między innymi w uprawie na rynnach lub pod osłonami. Wspomni także o ważnej roli dezynfekcji i filtracji wody.

truskawki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności