Spotkanie on-line z doradcą Krzysztofem Gasparskim już 29 grudnia 2020

Już we wtorek, 29 grudnia 2020, odbędzie się spotkanie on-line z doradcą sadowniczym PROCAM, Krzysztofem Gasparskim. Webinarium „Sadownicze podsumowanie sezonu 2020” będzie okazją do dyskusji z doradcą.

Rok 2020 z pewnością można uznać za wyjątkowy pod wieloma względami. Koronawirus z dnia na dzień zmienił rzeczywistość, co nie pozostało bez wpływu na branżę sadowniczą. Popyt na jabłka zwiększył się, ale powstała obawa o dostępność siły roboczej.

Także sama natura pokazała swoją nieprzewidywalność. Wiosną przepowiadano suszę stulecia, a w czerwcu zmagaliśmy się z niespotykaną od dawna ilością opadów. Warunki pogodowe zwiększyły presję ze strony chorób grzybowych, a co może mieć swoje dalsze konsekwencje już w komorach chłodniczych.

Jak przebiegał sezon i jakie wnioski powinniśmy wyciągnąć? Zapraszamy na spotkanie on-line z doradcą PROCAM, Krzysztofem Gasparskim. Podczas webinarium będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji z doradcą.

Webinarium odbędzie się we wtorek, 29 grudnia 2020, o godzinie 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– we wtorek, 29 grudnia, o godzinie 19:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/sadownicze-podsumowanie-sezonu-2020-z-krzysztofem-gasparskim

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

spotkanie sadownicze webinarium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here