Targi BIOEXPO Warsaw 2020

Pomimo stanu wyjątkowego w kraju związanego z wysoką zachorowalnością na koronawirusa, w Nadarzynie od 8-10 października odbyła się kolejna edycja targów BIOEXPO Warsaw 2020. Organizatorzy jednak dołożyli wszelkich starań, aby impreza przebiegła w bezpiecznych warunkach, stosując się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zapewniając podwyższone standardy bezpieczeństwa.

Wystawców oferujących produkty żywnościowe, kosmetyki oraz inne produkty z branży bio i eko było znacznie więcej niż w roku ubiegłym. W strefie nowości znalazło się wiele ciekawych produktów spożywczych, ale i inne, jak eko-ściółki czy materiały opakowaniowe.

Tegoroczna edycja targów żywności i produktów ekologicznych nastawiona była w dużej mierze na aktywną sprzedaż oraz kreowanie przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, będących kluczowym elementem wydarzenia formatu BIOEXPO Warsaw. W czasie trwania imprezy odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkuset wystawców, którzy z okazji targów przygotowali dla swoich klientów szeroki wachlarz produktów, pełen ciekawych propozycji.

Już niebawem na łamach „Truskawka, Malina ,Jagody” oraz miesięcznika „Warzywa” szersze relacje z targów BIOEXPO Warsaw 2020! 

tekst i foto Dorota Łabanowska-Bury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności