Przedsezonowe spotkanie Klubu Czereśniowego już 14 marca!

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spotkanie Klubu Czereśniowego, które odbędzie się 14 marca 2023 roku, w Białej Rządowej, w gospodarstwie państwa Pagaczy. Warsztaty poprowadzi doradca z Wielkiej Brytanii, Leon Jahae. Zachęcamy do uczestnictwa. 

Tak jak już zapowiadaliśmy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na przedsezonowe spotkanie Klubu Czereśniowego. Odbędzie się ono 14 marca, pod Wieluniem, w gospodarstwie p. Pagaczy. Zaczynamy o godz. 10.30.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ

Przedsezonowe spotkanie poprowadzi Leon Jahae – doradca z Wielkiej Brytanii, który specjalizuje się w uprawie czereśni. Oprócz aktualnych zaleceń, pokazu cięcia, będzie także możliwość dyskusji z doradcą.

Poza tym, gospodarz spotkania p. Grzegorz Pagacz, z sukcesem wdraża produkcję najwyższej jakości czereśni – warto podpatrzeć, na jakie rozwiązania stawia.

Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Partnerami spotkania są firmy – BASF i YARA Poland. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku, zalecenia

13.00 -15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń: 600-489-611

spotkanie czereśniowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here