Gala – dużo nowych hektarów, dużo starych błędów – spotkanie online 13 lutego, godz. 19.00

gala

Nasadzenia Gali w Polsce rosną. Musimy jednak pamiętać, że nie powinno zależeć nam na ilości, a na jakości. Jak ustrzec się błędów? Zapraszamy w niedzielę, 13 lutego, o godz. 19.00.

Wielu z nas stawia na Galę, a potwierdza to zainteresowanie nowymi sportami tej odmiany i powiększającymi się nasadzeniami. Ale chociaż jest to najbardziej popularna odmiana w handlu nie jest tajemnicą, że nie jest prosta w uprawie. Tendencja do drobnienia, a także podatność na choroby kory i drewna sprawia, że musimy przyłożyć dużo uwagi do jej produkcji. Na co zwrócić uwagę?

Zapraszamy na spotkanie otwierające Sadowniczy Tydzień online, którego partnerem jest Corteva. W roli gościa specjalnego wystąpi tego dnia Marcin Piesiewicz. Będziemy mieli okazję wysłuchać tematu związanego z ochroną, który podejmie Łukasz Wrzoskowicz (Corteva). Podczas wydarzenia przewidzieliśmy również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały od firm, zarejestruj się na stronie: https://meetingapp.info/form/st22/

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w niedzielę, 13 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/gala-duzo-nowych-hektarow-duzo-starych-bledow-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.
– Korzystasz z Facebooka? Możesz dołączyć do wydarzenia tutaj: https://fb.me/e/2os4gd4GT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here