Interpoma: Wystawa przeniesiona na 2021 rok

targi interpoma

Podjęto decyzje, że fizyczna wystawa towarzysząca targom Interpoma, które odbywają się co dwa lata we włoskim Bolzano, odbędzie się w 2021 roku. Tej jesieni natomiast zorganizowane zostanie wirtualne spotkanie „Interpoma Connects 2020: Digital Days for the Apple Economy”.

Interpoma 2020, międzynarodowe targi poświęcone jabłkom zaplanowane na najbliższy listopad w Bolzano, zostaną zaprezentowane w nowym hybrydowym formacie, na którym wydarzenia będą odbywać się w przestrzeni wirtualnej. „Interpoma Connects 2020: Digital Days for the Apple Economy”, bo tak nazywa się spotkanie, odbędzie się 19 i 20 listopada, natomiast tradycyjna wystawa fizyczna zostanie przeniesiona na 2021 rok. Decyzję podjęto po przeprowadzeniu ankiety. Większość respondentów była zdania, że międzynarodowy charakter Interpomy został z zagrożony ze względu na obecne i przyszłe ograniczenia w podróżach międzynarodowych.

W ciągu ostatnich kilku lat Interpoma jeszcze bardziej podkreśliła swoją międzynarodowość. Podczas wystawy w 2018 roku zarejestrowano 20 000 odwiedzających i 460 wystawców z 74 i 24 krajów na całym świecie. To właśnie doprowadziło do podjęcia decyzji o zmianie formatu 2020 i przesunięciu tradycyjnych targów na 2021 rok.

„Przez lata robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby wspólnie z naszymi partnerami i klientami nadać Interpomie międzynarodowy wymiar. Ostatecznie ten element jest kluczowy. Jednak międzynarodowy charakter Interpomy jest istotny również w świecie jabłek, w którym Południowy Tyrol jest liderem na światowym rynku. Stąd decyzja o nowym, dostępnym na całym świecie formacie cyfrowym”- mówi Armin Hilpold, prezes Fiera Bolzano.

„Kryzys Covid udowodnił, że nic nie zastąpi fizycznych spotkań, jeśli chodzi o relacje biznesowe. Jednak właśnie w tych szczególnych czasach nasze nowe koncepcje hybrydowych formatów wydarzeń pozwalają nam pozostać aktywnymi w międzynarodowym środowisku biznesowym i łączyć naszych wystawców z ich klientami”- podsumowuje Armin Hilpold.

W związku z tym spotkanie odbędzie się online w dniach 19 i 20 listopada 2020 r. w ramach „Interpoma Connects 2020: Digital Days for the Apple Economy”, a dla tych, którzy życzą sobie również na Fiera Bolzano, na „Interpoma Congress”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here