Jak ograniczyć koszty? dr Krzysztof Gasparski – spotkanie w sadzie p. Andrzeja Lipca

Krzysztof Gasparski

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową dużo dyskutuje się o oszczędnościach. Jakie rozwiązania możemy wziąć pod uwagę? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego ze spotkania sadowniczego w okolicy Sandomierza z dr Krzysztofem Gasparskim z PROCAM. 

11 marca spotkaliśmy się w zagłębiu sandomierskim, w sądzie pana Andrzeja Lipca. Prowadzący spotkanie dr Krzysztof Gasparski z firmy PROCAM omówił zagadnienie możliwych oszczędności w nawożeniu i ochronie wobec błyskawicznie rosnących kosztów.

Zarówno zdaniem sadownika, pana Andrzeja Lipca i doradcy PROCAM dr Krzysztofa Gasparskiego w przypadku produkcji jabłek deserowych nie możemy sobie pozwolić na wyrzeczenia. Nie pozwala nam na to także rynek. Na pierwszym miejscu jest jakość, a dopiero na drugim są koszty.

Doradca skupił się na zagadnieniu profilaktyki. W przypadku ochrony sadów jabłoniowych, działania profilaktyczne są tańsze niż działania interwencyjne. Dzięki temu możemy uzyskać pewne oszczędności w przypadku wczesnowiosennych zabiegów. Więcej w materiale wideo. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here