Owoce miękkie w centrum uwagi GBC 2018

Global Berry Congress 2018 odbędzie się w Rotterdamie w dniach 19-21 marca 2018 r. w obiekcie wystawienniczym Beurs-World Trade Center. W programie organizatorzy zaplanowali sześć działów tematycznych poruszających najważniejsze wątki dla branży owoców miękkich. 

Zaplanowane są spotkania z doradcami w ramach Meet the Expert, wywiady z najważniejszymi graczami w branży (GBC Interview Hub) oraz prezentacje i dyskusje na kilku scenach – głównej GBC Main Stage oraz mniejszych GBC #FreshIdeas i GBC Launchpad. Przygotowane są też warsztaty, na których będą wypracowywane rozwiązania problemów branży (GBC Creative Lab). W programie przewidziane są analizy danych z międzynarodowego rynku owoców miękkich oraz omówienie innowacyjnych pomysłów.

Zapowiada się wielowymiarowe i interaktywne wydarzenie – informują organizatorzy. Taki niestandardowy sposób podejścia do organizacji konferencji i targów ma być odpowiedzią na potrzeby rynku. Wydarzenie ma być bardziej angażujące uczestników, przyjmować formę live show, czyli pokazu na żywo. 
Więcej informacji na ten temat tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here