BerryTech 2023 już za niespełna dwa tygodnie!

Już za niespełna dwa tygodnie, 30 lipca, odbędą się warsztaty techniki jagodowej BerryTech 2023. Trwa rejestracja.

BerryTech 2023 to stacjonarne wydarzenie dla profesjonalnych plantatorów, które odbędzie się w niedzielę 30 lipca 2023, w Przyborowicach Górnych (część wykładowa) oraz w Stacji Badawczo-Rozwojowej firmy Boryna (Stare Olszyny 9), w których odbędzie się część warsztatowa. Organizatorami wydarzenia są Doradca Jagodowy oraz firma Boryna, a współorganizatorem Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma Osadkowski, a Patronem Medialnym portal sad24.pl. W części wykładowej BerryTech2023 zostanie poruszonych kilka najważniejszych problemów agrotechnicznych tego sezonu a najwyższej klasy profesjonaliści postarają się przedstawić najlepsze rozwiązania tych problemów na kolejny sezon.

Wśród wykładowców z zagranicy wykład poprowadzą Luis Fernando Games (EdaLIfe, Hiszpania) omawiający technologię aplikacji miedzi systemicznej, Willem-Jan de kort (Haifa, Niderlandy), który omówi technikę jesiennego nawożenia truskawki zwiększający przyszłoroczny potencjał a Jan Vanherck (Certis Belchim, Belgia) przedstawi założenia projektu „Growing For the Future”, będącego nowym etapem w obrocie owocami jagodowymi z supermarketami.

Nie zabraknie również najnowszych rozwiązań z zakresu zwalczania szkodników, które przedstawią prof. dr hab. Katarzyna Golan omawiając nowatorskie rozwiązania zwalczania szkodników glebowych oraz prof. dr hab. Edyta Górska Drabik, która odniesie się do tematu tegorocznych problemów z kwieciakiem malinowcem. W trakcie wydarzenia będzie okazja odwiedzić stoiska firm dostarczających najlepszą technologię jagodową, sprawdzaną i wdrażaną przez Doradcę Jagodowego we współpracy z plantatorami.

Podczas warsztatów techniki jagodowej BerryTech 2023 zostanie zaprezentowana innowacyjna wiedza z zakresu techniki, otwierająca drzwi do nowoczesności w uprawie truskawek i malin. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracji są dostępne na stronie: 

https://doradcajagodowy.pl/berry-tech-2023/

 

BerryTech2023
Partnerem strategicznym BerryTech2023 jest firma Osadkowski reprezentowana przez Artura Śliza
BerryTech2023
Podczas wykładów BerryTech2021
BerryTech2023
Warsztaty BerryTech to również okazja dyskusji technologicznych na stoiskach firmowych partnerów projekt
BerryTech2023
Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here