Świąteczny Quiz Wiedzy Sadowniczej – już 16 grudnia

Quiz Wiedzy Sadowniczej

Już 16 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy na Świąteczny Quiz Wiedzy Sadowniczej z atrakcyjnymi nagrodami. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą: dr Artur Miszczak z Instytutu Ogrodnictwa-PIB w Skierniewicach,  a także Łukasz Wrzoskowicz z firmy Corteva.

Tegoroczny Świąteczny Quiz to już druga edycja wydarzenia zrealizowana przed SAD24.pl. Pierwsza odsłona Quizu cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy przygotować jego kolejną edycję.

W pierwszej części spotkania głos zabierze dr Artur Miszczak z Instytutu Ogrodnictwa-PIB w Skierniewicach,  który omówi temat badań dotyczących pozostałości owocach. Jak się okazuje, Polacy mają czym się pochwalić – „Pozostałości środków ochrony roślin wykrywane w uprawach sadowniczych w sezonie 2021 – wyraźna poprawa jakości naszych owoców”. Głos zabierze również Łukasz Wrzoskowicz z firmy Corteva (partnera spotkania), który w swojej prezentacji podsumuje tegoroczny sezon w ochronie i odniesie się właśnie do produkcji owoców z ograniczoną liczbą pozostałości.

Druga część spotkania to Quiz Wiedzy Sadowniczej, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy zalogowani (poniżej instrukcja). Do wygrania atrakcyjne nagrody od firmy Corteva i Wydawnictwa Plantpress.

Webinarium odbędzie się w czwartek, 16 grudnia 2021, o godzinie 19.00. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa – dyskusji, zadawania pytań i oczywiście wzięcia udziału w sadowniczym quizie wiedzy.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w czwartek, 16 grudnia, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/swiateczny-quiz-wiedzy-sadowniczej

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here