Gruszki po polsku – to może się udać – Spotkanie On-line wtorek 16.02.2021 godzina 19.00

uprawa grusz
Jakie wyzwania stoją przed sadownikami, którzy decydują się na uprawę gruszy? Wysłuchaj opinii ekspertów. Gościem specjalnym będzie Eveline Jacques (Belgia).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– we wtorek, 16 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/grusze-po-polsku-to-sie-moze-udac
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Gruszę wymienia się jako gatunek, który może być bardzo dobrą alternatywą dla jabłoni w kontekście poprawy opłacalności produkcji. Od kilku lat widzimy, że sadownicy na Zachodzie inwestują w uprawę gruszy kosztem jabłoni. Jest to jednak wyzwanie, zarówno w kontekście ochrony, nawożenia, jak i szeroko rozumianej agrotechniki.

Czy produkcja gruszek w Polsce jest możliwa i z jakimi wyzwaniami się wiąże? Już we wtorek, 16 lutego, odbędzie się kolejne webinarium z cyklu Sadowniczy Tydzień On-line. Tym razem wraz ze specjalistami porozmawiamy o uprawie grusz – „Gruszki po polsku – to może się udać”.

Partnerem spotkania jest firma Bayer, a gościem specjalnym będzie Eveline Jacques, Technical Advisor Fruit (Belgia). W trakcie webinarium głos zabiorą również Szymon Jabłoński, specjalista ds. Doświadczalnictwa Bayer, a także Radosław Suchorzewski, Grower Manager, Bayer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here