Ultraszybkie nawożenie sadów z Amino Ultra®

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

różowy pąk

W obecnych czasach, sadownicy stają przed rosnącymi wyzwaniami. Istnieje potrzeba zwiększania efektywności produkcji owoców przy równoczesnej ochronie środowiska naturalnego. To wyzwanie staje się jeszcze większe z powodu coraz częstszych ekstremalnych zjawisk pogodowych. W tym kontekście, kluczową rolę odgrywa wybór odpowiednich mikroelementów oraz metod ich stosowania, aby efektywnie wspomagać wzrost drzew owocowych.

DOKARMIANIE DOLISTNE DLA LEPSZYCH EFEKTÓW W SADACH

Innowacyjne nawozy dolistne AMINO ULTRA® od INTERMAG, to produkty opracowane, aby szybko dostarczać drzewom owocowym niezbędne mikroelementy, minimalizując przy tym wpływ na ekosystem. Ich użycie zmniejsza ryzyko zaburzenia równowagi przyrodniczej i degradacji gleby. Co więcej, dolistne stosowanie nawozów okazuje się wyjątkowo efektywne, umożliwiając bezpośredni transport składników odżywczych do rośliny i omijając problemy związane z warunkami glebowymi. Dzięki temu, drzewa owocowe szybciej pobierają potrzebne substancje, co pozwala na szybką reakcję na pierwsze sygnały ich braków i uniknięcie strat w plonach, nawet w trudnych warunkach.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W AMINO ULTRA® DLA SADOWNICTWA

Opracowując nawozy AMINO ULTRA®, skoncentrowano się na technologii, która zapewni bezpieczne i skuteczne dostarczenie składników odżywczych. W efekcie powstała zaawansowana technologia GCAA, wykorzystująca glicynę – naturalnie występujący w roślinach aminokwas, który umożliwia szybki transport mikroelementów dzięki małym rozmiarom cząsteczki. Nawozy AMINO ULTRA® charakteryzują się wysoką zawartością mikroelementów, zawartych w granulkach OneGran.

AMINO ULTRA® DLA POTRZEB RÓŻNYCH GATUNKÓW DRZEW OWOCOWYCH

W gamie AMINO ULTRA® znajdziemy produkty dostosowane do konkretnych potrzeb roślin. Są wśród nich nawozy specjalnie opracowane pod określone typy upraw, jak również nawozy zawierające określone mikroelementy: AMINO ULTRA® Cu-24, Zn-24, Mn-22, Fe-20. Te produkty wspierają owocowanie, poprawiają jakość oraz ilość zbiorów, a także zwiększają odporność drzew na niekorzystne warunki. Dzięki dolistnemu stosowaniu i zaawansowanej technologii, produkty te szybko eliminują niedobory i efektywnie wspomagają odżywianie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here