180 zł za 9 jabłek. Czy to może się udać?

Gala jabłka

Yes! Apples – amerykańska marka sprzedaje jabłka detalicznie przez Internet. Najtańsza jest Gala – za 9 pięknie zapakowanych jabłek trzeba zapłacić w przeliczeniu na złotówki około 140 złotych.

Yes! Apples ma w swojej ofercie m.in. Galę, Honeycrisp, SweeTango, Rave i SnapDragon. Jabłka pakowane są w tekturowe kartony po 9 sztuk. Ceny wahają się od 35 do 46 dolarów za pudełko z owocami. Jabłka mogą służyć jak prezent lub po prostu być zdrową przekąską w domu.

W przeliczeniu na złotówki okazuje się, że najdroższa odmiana w ofercie Honeycrisp kosztuje ok. 180 złotych za 9 jabłek, Gala jest najtańsza. Amerykanie mogą zapłacić za nią 140 zł. Cena uwzględnia już koszty wysyłki, a nowojorskie jabłka można zamawiać praktycznie na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Przy ofercie każdej z odmian konsument znajdzie opis, a także porady dotyczące przechowywania.

Zdaniem marki konsumenci robią teraz dużo zakupów przez Internet, dlatego warto spróbować takiego kanału sprzedaży, tym bardziej, że niektóre z klubowych odmian nie są wszędzie dostępne w sprzedaży detalicznej.  Sposób sprzedaży jabłek premium na sztuki sprawdził się na rynkach azjatyckich, być może sprawdzi się i na rynku amerykańskim.

 

fot. yes!apples

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here