Konferencje „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko” już 2 i 3 marca!

Konferencje „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko”

Konferencje „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko” organizowane przez Doradcę Jagodowego, a także firmy Osadkowski i Boryna oraz współorganizowane przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Lublinie odbędą się już 2 marca we Wrocławiu i 3 marca w Strachowie k. Płońska.

To już ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w konferencjach technologicznych „Praktycznie o truskawkach i nie tylko” które odbędą się 2 marca we Wrocławiu (Sala ODR, Zwycięska 8, 53-033 Wrocław) oraz 3 marca w Strachowie (Dworek Marzenie, Strachowo 37B, 09-100 Płońsk).

Hasło przewodnie tegorocznej edycji obu wydarzeń brzmi „Pewnym krokiem w nowy sezon”. W trakcie obu spotkań będziecie mogli wysłuchać niemal 30 interesujących prelekcji, omawiających najważniejsze problemy agrotechniczne w uprawie gatunków jagodowych oraz zawierających wskazówki ich rozwiązania. Obu wydarzeniom towarzyszą stoiska 25 firm oferujących kompleksową technologię jagodową.

Udział w konferencjach, dzięki wsparciu Partnerów Głównych wydarzeń, jest bezpłatny a jedynym wymogiem jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.doradcajagodowy.pl. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik Konferencji otrzyma w gratisie wartościowy e-book na temat precyzyjnego żywienia truskawki potasem i magnezem, opracowany na podstawie trzyletnich badań z K+S Polska.

Rejestracja uczestników oraz szczegółowy program obu konferencji można znaleźć pod bezpośrednim linkiem https://doradcajagodowy.pl/konferencja-praktycznie-o-truskawkach-i-nie-tylko-2024/.

Nie może Cię nie zabraknąć na tych ważnych Konferencjach wprowadzających w nowy sezon jagodowy.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Doradcy Jagodowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here