Najnowsze trendy w uprawie czereśni – spotkanie online 16 lutego, godz. 19.00

Na rynek trafia coraz więcej najwyższej jakości czereśni z polskich sadów. Do podnoszenia jakości skłania sytuacja rynkowa – najłatwiej opłacalnie sprzedać owoce o wysokich parametrach. Szukając podpowiedzi warto podpatrywać Zachód – jakie trendy w uprawie czereśni można tam aktualnie zaobserwować? Zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się w czwartek, 16 lutego, o godz. 19.00.

Tego dnia gośćmi wydarzenia będą: doradca z Wielkiej Brytanii, który specjalizuje się w uprawie czereśni – Leon Jahae, a także Andrzej Grenda z firmy Yara. W swoim wystąpieniu L. Jahae poda zalecenia na początek sezonu, przedstawi perspektywy dotyczące rynku czereśni, jak również trendy na kolejne lata (również odmianowe). Natomiast Andrzej Grenda omówi program nawożenia czereśni uwzględniając również swoje doświadczenia w uprawie tego gatunku.

Podczas spotkania oprócz wystąpień ekspertów będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów, a także konkurs z nagrodami od partnera spotkania, czyli Yara.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w czwartek, 16 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/najnowsze-trendy-w-uprawie-czeresni
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here