TSW 2021 przełożone na kwiecień!

tsw 2021

Organizatorzy informują, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości Targów Sadownictwa i Warzywnictwa zdecydowali o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r.

Zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom największe korzyści z udziału w targach przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie.

Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. – Obserwowaliśmy jednocześnie jak z uwagi na sytuację epidemiologiczną kalendarz europejskich wydarzeń uległ znacznym modyfikacjom. Również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród wystawców stanowiły podstawę do podjęcia tej decyzji. Według naszych danych na dzień dzisiejszy zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych klientów. Dziękujemy wszystkim naszym Wystawcom, Patronom i Partnerom za wsparcie, opinie i dobre słowa dopingujące nas do działania – informują. 

Organizatorzy zapraszają do udziału w TSW. Ilość stoisk ograniczona z uwagi na zmienioną  powierzchnię wystawienniczą.

Organizatorzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię