Ruszyła sprzedaż biletów na 14. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, Kielce 17-18 stycznia 2024

tsw 2023

Wiodące branżowe Targi Sadownictwa i Warzywnictwa zapraszają pasjonatów i profesjonalistów do  uczestnictwa w tegorocznej edycji. Bilety dostępne są już na stronie internetowej organizatora, a do  końca października trwa akcja Early Birds. 

TSW oficjalnie rozpoczęło sprzedaż biletów na największą imprezę sadowników i warzywników w  Środkowo-Wschodniej Europie. To wydarzenie, które od lat gromadzi ekspertów branży ogrodniczej,  oferuje niepowtarzalną okazję poznania najnowszych osiągnięć i trendów. 

Przygotowując 14. edycję targów, organizatorzy po raz pierwszy zdecydowali się ogłosić oficjalny  start sprzedaży biletów, aby zapewnić entuzjastom szybszy i łatwiejszy dostęp do tego prestiżowego wydarzenia. Właśnie teraz jest najlepszy czas, żeby kupić bilety za jedyne 15 zł. 

Wraz z biletem na TSW 2024 uczestnicy zyskują dostęp do bogatego programu merytorycznego  wydarzenia obejmującego prezentacje produktów, warsztaty, panele dyskusyjne i możliwość  nawiązania cennych relacji biznesowych. To doskonała okazja dla tych, którzy pragną być na bieżąco z  nowinkami technologicznymi, trendami rynkowymi i innowacjami. 

Wśród nowości podczas 14. edycji TSW znajdą się m.in.: 

  • Konferencje: Maszynowa, Szkółkarska, „Odnawialne źródła energii w ogrodnictwie”, „Przyszłość polskiego ogrodnictwa – strategia zamiast gaszenia pożarów”, 
  • Specjalna strefa wystawiennicza związana z odnawialnymi źródłami energii w ogrodnictwie, Nowa, szósta hala wystawiennicza, 
  • Poletka pokazowe, które stanowić będą bezcenne uzupełnienie wydarzenia. 

TSW to jedyne takie wydarzenie w branży ogrodniczej, które łączy w sobie m.in. fachową wiedzę,  informacje na temat innowacji i możliwość biznesowej wymiany doświadczeń. 

Kup bilet już dzisiaj i skorzystaj z promocyjnych cen do 31 października 2023 roku! Nie przegap okazji, by być częścią największych targów ogrodniczych w Polsce! Więcej informacji na www.tsw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here