BIOEXPO Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

Od 11 do 13 października br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych. Jak informują organizatorzy, BIOEXPO Warsaw to nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, aby nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. BIOEXPO to impreza o charakterze B2B, jeden dzień targowy (11.10 – piątek) był przeznaczony tylko dla klientów biznesowych, natomiast w sobotę (12.10) i niedzielę (13.10) targi otwarte są również dla odbiorców końcowych. Podczas targów prezentowane są nowości rynkowe i omawiane najnowsze trendy w branży. Wydarzenie to dedykowane jest produktom certyfikowanym.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

Tekst i fot. Monika Strużyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności