Spotkanie Klubu Czereśniowego z Leonem Jahae – 30 maja 2023 r. – Błędów

Zapraszamy na drugie w tym sezonie spotkanie Klubu Czereśniowego, które zgodnie z zapowiedzią poprowadzi Leon Jahae. Tym razem (30 maja 2023) będziemy gościć w sadzie p. Janusza Dąbrowskiego w Błędowie, który postawił na niestandardowe systemy prowadzenia drzew.

Rozpoczynamy o godz. 10.30. Całość warsztatów poprowadzi doradca z Wielkiej Brytanii – Leon Jahae. Tematy będą dotyczyły ochrony i nawożenia po kwitnieniu oraz w czasie wzrostu zawiązków. Pojawią się także kwestie agrotechniczne związane z prowadzeniem drzew.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ.

Tym razem spotkanie Klubu Czereśniowego odbędzie się w sadzie p. Janusza Dąbrowskiego. Dla wielu może być to dobra okazja do zobaczenia i wysłuchania, jak sprawdza się system prowadzenia drzew „na flagę”.  Gospodarz spotkania ma wiele ciekawych doświadczeń, jak sprawdzają się poszczególne odmiany prowadzone w tym systemie.

Spotkanie, jak zawsze będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Warto też wykorzystać je w celu zadania konkretnych pytań doradcy. Partnerami spotkania są firmy – Timac Agro i Biocont. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach z różnymi odmianami, zalecenia

13.00 -15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń: 600-489-611, 600-489-142Klub Czereśniowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here