Wszystko, co powinieneś wiedzieć o energii w gospodarstwie sadowniczym

fotowoltaika

Energia w gospodarstwie sadowniczym to szereg zagadnień i wyzwań. Na 31. Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu przeanalizujemy sytuację rynkową i perspektywy zmian w branży energetycznej.

Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką i pozostałymi źródłami energii odnawialnej to dobry trend przede wszystkim dla środowiska. Jednak w skali kraju rodzi to także pewne wyzwania, na przykład dla krajowych sieci elektroenergetycznych. Jeśli obserwujemy wyzwania w skali kraju to powstają one także na poziomie gospodarstwa.

Pełny program Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu znajdziecie: TUTAJ

Niemniej w większości nadal korzystamy z węgla i tradycyjnego (w Polsce) modelu dystrybucji energii wytworzonej z tego paliwa. Prześledzimy trendy na rynku i postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jak będzie zmieniała się energetyka w najbliższych latach?

Zapraszamy na wykład „Energia w gospodarstwie sadowniczym – sytuacja rynkowa, audyty energetyczne i perspektywy zmian na rynku”, który wygłosi p. Rafał Czaja podczas Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu. 

Obok energii słonecznej w ostatnich czasach coraz więcej miejsca poświęcamy biogazowniom. Zagadnienie jest równie ciekawe, a na obie technologie można otrzymać duże dofinansowania. Podczas wykładów postaramy się odpowiedzieć na szereg pytań, które nurtują przeciętnego sadownika i kształtują podejście do zużycia energii oraz do energii odnawialnej.

Rejestracja nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy, żeby się zarejestrować, aby otrzymać pakiet dla uczestnika REJESTRACJA 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here