Raport z sortowania jabłek bez niespodzianek – Spotkanie On-line pon. 15.02.2021 godzina 19.00

sortowanie
Chcąc uzyskać jak najlepsze wyniki podczas sortowania jabłek, musimy mieć na uwadze, że na wysoką jakość pracujemy przez cały sezon. Jakie działania podjąć, aby raport z sortowania nie był dla nas niemiłym zaskoczeniem? Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Krzysztof Rutkowski (INHORT).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie Yara Poland – otrzymasz pakiet materiałów informacyjnych Yara Poland wraz z przydatnym w każdym gospodarstwie sadowniczym prezentem. Link do formularza: https://www.yara.pl/raport-jablkowy/

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w poniedziałek, 15 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:  https://plantpress.clickmeeting.com/raport-z-sortowania-jablek-bez-niespodzianek
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Wyniki sortowania bardzo często są tematem dyskusji, często dosyć burzliwych. Chcąc uzyskać jak najlepsze wyniki, musimy mieć na uwadze, że na wysoką jakość jabłek pracujemy przez cały sezon wegetacyjny. Jakie działania podjąć, aby raport nie był dla nas niemiłym zaskoczeniem? Zapraszamy na spotkanie sadownicze on-line, które odbędzie się 15 lutego 2021 roku, o godz. 19.00. Gościem specjalnym będzie dr Krzysztof Rutkowski (INHORT).

Sprzedaż jabłek to najważniejszy z punktu widzenia producenta moment. Wyniki sortowania zadecydują o tym, jaki zarobek uzyskamy za naszą całoroczną pracę. Czasami jednak raport dotyczący przesortowanych jabłek wiąże się z negatywnym zaskoczeniem. Aby go uniknąć należy być pewnym jakości owoców i nie zapominać, że na ostatnim etapie produkcji nie uda nam się jej poprawić. Jakie działania podjąć w trakcie sezonu, aby wynik przy sortowaniu nas nie zaskoczył?

Partnerem spotkania jest Yara Poland. W roli eksperta wystąpi dr Krzysztof Rutkowski z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here