Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2024

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa są jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, a ich najbliższa, 14. edycja przyniesie wiele nowości.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2024

17–18 stycznia 2024 r., Kielce

Środa: 9.00–17.00

Czwartek: 9.00–16.00

W ciągu dwóch dni wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji, m.in. innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin czy rozwiązania wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem oraz dostarczające maszyny do pracy w sadach i ogrodnictwa, a także do sortowania i pakowania owoców i warzyw. Obecni będą też producenci materiału szkółkarskiego oraz firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.

Targom będzie towarzyszyć kongres, w ramach którego odbędą się następujące konferencje:

– Konferencja Sadownicza,

– Konferencja Warzywnicza,

– XI Konferencja Truskawkowa,

– II Konferencja Jagodowa,

– Konferencja Maszynowa (NOWOŚĆ!),

– Konferencja Szkółkarska (NOWOŚĆ!),

– Konferencja „Odnawialne źródła energii w ogrodnictwie” (NOWOŚĆ!),

– Konferencja „Przyszłość polskiego ogrodnictwa – strategia zamiast gaszenia pożarów” (NOWOŚĆ!),

– Sadownicze Forum Ekonomiczne.

Kongres będzie doskonałą okazją do zdobycia najnowszych informacji od polskich i zagranicznych specjalistów oraz do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z fachowcami z branży.

Podczas TSW 2024 po raz dziewiąty zostaną także przyznane Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska oraz społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

 

Zapraszamy!

www.tsw.pl

Podczas minionej edycji TSW w ciągu dwóch dni na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 311 firm z kraju i z zagranicy. Targi odwiedziło aż 12 368 osób.

 

Rejestracja firm na TSW 2024: https://lnkd.in/ei4NCxu. Więcej informacji: www.tsw.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here