Wymień stare urządzenie Kärcher na nowe

karcher

Masz na zbyciu stare urządzenie od marki Kärcher, które tylko zagraca Ci miejsce w garażu? Jeśli tak, to masz teraz świetną okazję do tego, aby je oddać do jednego z trzech salonów sprzedaży Kärcher Center MJM Jaroszyńscy! Urządzenie, które nie jest Ci już wcale potrzebne, możesz wymienić na -15% rabatu na jedną z trzech profesjonalnych myjek, które idealnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach magazynowych, sklepach, restauracjach, czy innych często eksploatowanych miejscach.

Jeżeli od dawna chciałeś wypróbować i kupić jedno z profesjonalnych urządzeń od marki Kärcher, to myjka ciśnieniowa powinna pójść na pierwszy ogień ze względu na swoje szerokie zastosowanie! Będąc przedsiębiorcą, rolnikiem, czy przewoźnikiem musisz pomyśleć o zachowaniu nieskazitelnej czystości w swoim miejscu pracy!

karcher myjkaCo możesz zyskać oprócz rabatu na jedną z trzech poniższych myjek?

  • HDS 5/15 U
  • HDS 8/18-4 C
  • HDS 10/20-4 M

Jeżeli Twoje urządzenie ciśnieniowe, które oddasz (pamiętaj, że to może być dowolne urządzenie, nawet domowe od Kärcher) okaże się być najstarsze w Polsce, to możesz wygrać za symboliczną złotówkę kosiarkę akumulatorową LMO 18-36 o wartości 1879 zł! Pamiętaj, że kosiarka ma w swoim wyposażeniu szybką ładowarkę oraz baterię 18 V/5.0 Ah! Jeżeli masz już w swoim domu urządzenie z naszą platformą bateryjną, to będziesz miał kolejną baterię na wymianę do swojego sprzętu!

Zobacz szczegóły: mjm.com.pl/promocja-stare-na-nowe

Poznaj nasze produkty promocyjne!

HDS 5/15 U to mobilna myjka klasy pionowej z funkcją podgrzewania wody o zwartej, pionowej konstrukcji! Jest to rewelacyjne rozwiązanie do firm sprzątających, które specjalizują się w utrzymaniu czystości zewnętrznej np. fasad budynków, firmom rzemieślniczym (z branży malarskiej, ślusarskiej, instalatorskiej oraz warsztatom samochodowym). Za myjką HDS 5/15 U przemawia jej mobilność, ponieważ z łatwością zmieścisz ją do bagażnika samochodu typu kombi! Niezwykle elastyczny wąż ułatwia pracę z urządzeniem i nie skręca się podczas mycia, dzięki systemowi AVS.

HDS 8/18- 4 C to mocne urządzenie, dzięki któremu osiągniesz optymalne efekty czyszczenia! Jeżeli dbasz o środowisko i chcesz zużywać mniej paliwa, to pomoże Ci w tym tryb eco!efficiency! Ta myjka z łatwością pozbywa się ciężkich zabrudzeń i doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak warsztaty samochodowe, gospodarstwa rolne oraz zakłady rzemieślnicze lub firmy transportowe! Jesteśmy przekonani o tym, że to urządzenie sprawi Ci komfort w codziennej pracy! Łatwość prowadzenia myjki, schowek na narzędzia i duże koła dają poczucie swobody! Koniecznie zapoznaj się z całą specyfikacją właśnie tego modelu urządzenia z promocji!

HDS 10/20-4 M to uniwersalna myjka, która sprawdzi się doskonale w zakładach komunikacji miejskiej, rolnictwie, przemyśle ciężkim czy transporcie! Ten model urządzenia jest niezwykle wydajny na tle innych myjek wysokociśnieniowych i nie sprawia problemów w obsłudze! Czym jeszcze się wyróżnia na tle pozostałych? Przede wszystkim posiada system dwóch zbiorników na środek czyszczący i ekologicznym trybem znajdującym się na obudowie urządzenia! Wytrzymała myjka HDS 10/20-4 M ma w swoim wyposażeniu mocny silnik, który jest chłodzony wodą, co przedłuża jego żywotność! Jest to wymarzony model myjki do Twojej firmy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności