Kto wydzierżawi obiekty upadłej grupy?

Fruivitaland

Syndyk masy upadłości Fruvitaland z siedzibą Piotrawinie poszukuje podmiotów zainteresowanych wydzierżawieniem następujących składników z majątku masy upadłości.

W ich skład wchodzą:

1. obiekt w Granicach gm. Chodel – budynek przechowalniczo-chłodniczy o powierzchni 1200 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 0,49 ha,

2. obiekt w Piotrawinie gm. Łaziska- budynek przechowalniczo-sortowniczy powierzchni 8 000 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 1,87 ha.

Oferty z proponowanymi warunkami dzierżawy ( proponowana cena, okres itp. ) można było przesłać na adres biura syndyka ul. Rapackiego 12/4 20-150 Lublin w terminie do dnia 11 września 2020 r.

 

OPIS OBIEKTÓW:

 

1. Obiekt w Granicach gm. Chodel – budynek przechowalniczo-chłodniczy o powierzchni 1200 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 0,49 ha,

– cztery komory przystosowane do mrożenia i przechowywania owoców o szacowanej pojemności ok. 500 ton.

– zaplecze biurowo-socjalne,

– waga samochodowa.

 

2. Obiekt w Piotrawinie gm. Łaziska- budynek przechowalniczo-sortowniczy o powierzchni 8 000 m² wraz z placem manewrowym położony na działce o powierzchni 1,87 ha.

 – 23 komory w tym 7 komór do mrożenia i przechowania produktów mrożonych i 16 komór przeznaczonych do przechowywania produktów o kubaturze od 500 m³

 – zaplecze socjalno-biurowe

 – waga samochodowa,

 – linia do sortowania,

 – linie do pakowania.

Related Posts

None found

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności