Na sprzedaż linie do sortowania jabłek z grupy KING FRUIT!

maszyny sortujące na sprzedaż

Syndyk ogłosił sprzedaż linii do sortowania jabłek z upadłej grupy producentów King Fruit, której obiekt znajduje się w Stanisławowie, w gminie Biała Rawska.

Do kupienia jest linia do sortowania i pakowania jabłek SORTER za 365 000,00 zł, linia do sortowania i pakowania jabłek SORTER z funkcją pakowania torebek za 169 400,00 zł, cztery linie pakerskie SORTER za 1 182 400,00 zł, a także linia do wstępnego sortowania SORTER za 680 400,00 zł.

Dodatkowo wystawiona jest maszyna sortująca do czereśni i śliwek za 197 200,00 zł, a także sprężarka stacjonarna wraz ze zbiornikiem AIRPOL – KOMNINO za 27 200 zł. 

Podmioty zainteresowane nabyciem powyższych maszyn są proszone o składanie ofert w terminie do 29 grudnia 2020r. na adres poczty elektronicznej: oferty@inlex.pl lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres kancelarii syndyka: Syndyk Jerzy Sławek ul. Pogodna 36/11; 20-337 Lublin. Po upływie tego terminu zostanie dokonany wybór oferty.

Kryterium wyboru oferty stanowić będzie zaoferowana cena nie niższa niż wskazana w tabeli, przy czym termin zapłaty nie może być dłuższy niż przed przystąpieniem do demontażu urządzeń.

W przypadku wpływu dwóch lub więcej ofert spełniających kryteria ceny, syndyk zarządzi by zainteresowani licytacją dokonali wpłaty wadium 10% ceny w terminie 7 dni, po czym dla oferentów, którzy wpłacili wadium przeprowadzić licytację w formie telekonferencji. W przypadku braku zainteresowania oferentów przeprowadzeniem licytacji, syndyk winien dokonać wyboru oferenta, który uiścił wadium i  był gotów przystąpić do licytacji.
Wybór oferty może nastąpić po wpłacie 10% wadium.

Maszyny można oglądać w dniach 9,16,23 grudnia 2020r. w miejscu ich instalacji
w Stanisławowie 15 (gmina Biała Rawska) po uprzednim umówieniu się pod numerem
telefonu 516 755 693. Jednocześnie syndyk informuje, że brak jest możliwości
uruchomienia maszyn a nadto, że sprzedaż w postępowaniu upadłościowym ma
skutki egzekucyjne, co oznacza, że maszyny są nabywane bez jakichkolwiek obciążeń
na rzecz osób trzecich a nadto syndyk nie udziela rękojmi ani gwarancji na zakupione urządzenia.

 

Źródło: Inlex

 

2 KOMENTARZE

  1. A kiedy cegła ze ścian bedzie na sprzedaż? Kostka brukowa też by się przydała. A w ogóle to może syndyk z tej hali zrobić kościół. Źle mówie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności