Webinarium „Nawożenie i dobór odmian jabłoni z perspektywy ubiegłego sezonu”

yara

Yara Poland wraz z wydawnictwem Plantpress ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa w webinarium pt.: „Nawożenie i dobór odmian jabłoni z perspektywy ubiegłego sezonu”.

Rok 2020 był kolejnym rokiem w którym pomimo trudnej rzeczywistości, która doświadczyła nas wszystkich. Byliśmy blisko producentów owoców wraz ze swoim doradztwem i produktami. Pozwoliło nam to zebrać sporo ciekawych wniosków i obserwacji, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Do organizacji tego wydarzenia zaprosiliśmy naszych stałych partnerów, którzy są gwarancja odpowiedniego poziomu tego spotkania oraz wysokiej jakości przekazywanej wiedzy. Są to Dr Tomasz Lipa (Katedra Sadownictwa, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie) oraz wydawnictwo Plantpress.

Webinarium zaplanowane jest na 12 stycznia (wtorek) 2021 roku. Rozpoczynamy od godziny 19:00, a plan spotkania oraz tematyka wygląda następująco:

1.) Sebastian Przedzienkowski (Yara Poland): Znaczenie fertygacji w uprawie jabłek z przeznaczeniem na świeży rynek;

2.) dr Tomasz Lipa (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie): Odmiany jabłoni w polskich sadach a trendy konsumpcyjne w Polsce i na świecie;

3.) Michał Wojcieszek (Yara Poland): Jak poprawić zawiązanie owoców i ich trwałość pozbiorczą?

Webinarium jest bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest poprawne zarejestrowanie się uczestnika poprzez wypełnienie ankiety na stronie: https://www.yara.pl/webinar-jabloniowy/

Po poprawnej rejestracji, uczestnik otrzyma drogą mailową link do spotkania.

Nawożenie jabłoni 2021 - Yara - Zaproszenie na webinarium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here