Gwiazdy światowego formatu? Odmiany z przyszłości

odmiany klubowe

Zapraszamy na kolejne webinarium – tym razem porozmawiamy o przyszłościowych odmianach jabłoni oraz o tym, w jaki sposób zwiększyć zyski ze sprzedaży jabłek. Gościem specjalnym będzie Kamila Jankowska (Szkółka Jankowski&Syn). Webinarium odbędzie się w środę (16.12.2020), o godzinie 20.00.

Sad jabłoniowy to inwestycja wieloletnia, dlatego kluczowy jest wybór odpowiednich odmian do nowych nasadzeń. Od tej decyzji uzależniona będzie wielkość zysków w kolejnych latach. Dokonując wyboru powinniśmy zastanowić się przede wszystkim, dla jakiego odbiorcy kierowana jest nasza produkcja.

Mogą być to odmiany typowo eksportowe, znane i rozpoznawane na całym świecie, możemy również zaopatrywać detaliczny rynek lokalny, albo skupić się na sprzedaży krajowej. A może ograniczymy koszty i będziemy zakładać sad typowo dla przetwórstwa? Jest jeszcze alternatywa dla wschodzącego biznesu cydrów rzemieślniczych. Wtedy pod uwagę bierzemy odmiany cydrowe.

Jakie czynniki rozważyć wybierając odmianę? Jak więcej zarabiać na jabłkach? Na te pytania odpowie nasz gość specjalny – Kamila Jankowska.

Webinarium odbędzie się w środę, 16 grudnia 2020, o godzinie 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Już teraz możecie zadawać pytania na które postaramy się odpowiedzieć podczas webinarium piszcie w komentarzu pod artykułem lub w poście na Facebooku. 

Chcesz poznać wschodzące światowe gwiazdy odmian i wziąć udział w spotkaniu? Nic prostszego:

– w środę, 16 grudnia, o godzinie 19:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/gwiazdy-swiatowego-formatu-odmiany-z-przyszlosci 

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

webinarium Kamila Jankowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here