Ile kosztuje mała przetwórnia owoców na Ukrainie?

przetwórnia na ukrainie ile kosztuje

Na południu Ukrainy, tuż przy granicy z Mołdawią wystawiono na sprzedaż mały zakład przetwórczy produkujący soki i chipsy owocowe. W ramach ciekawości sprawdziliśmy, ile kosztuje.

Zakład ma powierzchnię 2800 metrów kwadratowych. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1,14 hektara. Cena to 2,9 miliona złotych (700 tysięcy dolarów amerykańskich). Pierwsza myśl każe sądzić, że to stosunkowo niska cena. Jednak w ogłoszeniu sprzedaży enigmatycznie opisano, że nie jest w nią wliczone całe wyposażenie zakładu. 

W tym małym kompleksie produkcji spożywczej można wytwarzać soki, wina i chipsy owocowe. Oprócz linii, w nieruchomości znajdują komory chłodnicze, pomieszczenia gospodarcze i administracyjne. 

Ostatnio publikowaliśmy też informację o stawkach dotyczących tamtejszych gospodarstw.  W obwodzie iwanofrankowskim na Ukrainie wystawiono na sprzedaż gospodarstwo sadownicze o powierzchni 241 hektarów. Pierwotna cena to 8 milionów dolarów, a aktualna już „tylko” 4 miliony dolarów. Całość artykułu tutaj: Ile kosztuje gospodarstwo sadownicze na Ukrainie?

źródło informacji i zdjęcie: www.inventure.com.ua

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here