Do kupienia kolejny obiekt z sortownią i chłodnią. Tym razem w lubelskim [Zdjęcia]

grupa na sprzedaz

W sprzedaży pojawił się kolejny obiekt z sortownią i chłodnią. Biorąc pod uwagę lokalizację i możliwość modernizacji może powinna wziąć go pod lupę Krajowa Grupa Spożywcza?

Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Wohyń (województwo lubelskie, powiat radzyński), niecałe 12 kilometrów od Radzynia Podlaskiego i 65 km od Lublina.

W skład budynku wchodzą: część socjalno-magazynowa (ponad 550m2), a także hala z pomieszczeniami do sortowania i przechowywania. W tym 17 komór chłodniczych (z czego 15 posiada kontrolowaną atmosferę), 12 o powierzchni 60 – 62m2,  5 o powierzchni 81 – 120m2.

Komory w razie potrzeby można przerobić na mroźnię.

To ciekawa informacja biorąc pod uwagę, co aktualnie dzieje się na rynku owoców miękkich. Krajowa Grupa Spożywcza kupiła niedawno dwa ogromne obiekty, ale nie wykorzystała ich w celu stabilizacji sytuacji na rynku owoców miękkich. Może kompaktowy obiekt nadałby się bardziej? Nawet, jeśli już jest za późno, to warto wziąć pod uwagę perspektywę czasu i kolejne sezony?

Kolejna ciekawostka. Sprzedaż przez konkurs ofert polega na składaniu ofert cenowych przez potencjalnych nabywców. Ostatecznie to sprzedający wybiera najlepszą ofertę…

Więcej informacji: wygodne-nieruchomosci.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here