Akcje Ursusa wystrzeliły – efekt wtorkowych informacji o współpracy

auto elektryczne

Po wtorkowym ogłoszeniu przez Ursusa współpracy z koreańską firmą BLF Corporation, akcje spółki na GPW błyskawicznie zaczęły drożeć. Od wtorku do teraz akcje Ursusa zdrożały o 84%. Cena nadal szybko rośnie a zainteresowanie ze strony inwestorów nie słabnie.

O podpisaniu memorandum z Koreańczykami informowaliśmy w artykule Ursus będzie współpracował z Koreańczykami – ciąg dalszy restrukturyzacji Informacja ta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród inwestorów, którzy zaczęli kupować akcje spółki.

Wtorkowa sesja na giełdzie zakończyła się ceną 0,79 zł za akcję. Otwarcie sesji w środę, to już 0,88 zł. Na koniec dnia cena wzrosła do 1,14 zł. Dzisiejsza sesja rozpoczęła się od 1,33. Cena akcji Ursusa nadal rośnie i w czwartkowe południe wynosi 1,46 zł za sztukę. W środę obroty dla akcji Ursusa wyniosły na GPW niemal 8 milionów złotych.

Informacje o współpracy z Koreańczykami i planach zaprezentowania dostawczych aut napędzanych wodorem i energią elektryczną sprawiły, że od wtorkowego zamknięcia sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych, cena spółki wzrosła aż o 84%!

Zdjęcie: Ursus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here