Zielony Ursus C-330 będzie służył w nowym wcieleniu [Zdjęcia]

ursus c330

Nowa odsłona odrestaurowanego Ursusa C-330. Nieśmiertelna trzydziestka po raz kolejny zyskała drugie życie.  

Kilkukrotnie pokazywaliśmy już dzieła artysty Loft Art Lamp z Olsztyna, który podarowuje nowe życie legendarnym ciągnikom Ursus C-330. Rozpoznawalny przez rolników artysta tym razem postawił na zieleń i nieco wzbogacił swój projekt.

Nowy minibar przypomina poprzednie prace, jednak na pierwszy rzut oka można zauważyć więcej elementów z ciągnika. Jest to oryginalna, podświetlana deska rozdzielcza od modelu wraz z kierownicą. Niżej można dostrzec drążek zmiany biegów.

Co myślicie o takich meblach w domu? Wybór tylko do awangardowego wnętrza czy hołd tradycji? Nam się podoba, jesteśmy na tak.

ursus c330ursus c330ursus c330

1 KOMENTARZ

  1. Kontrolka czerwona powinna być z prawej strony deski rozdzielczej kierownica dwuramienna akurat jest do ciągników ,które były malowane na zielono znak fabryczny jak w orginale nawet zegary KFM orginalne po prostu cudo PS.Ten ciągnik zasłużył w pełni ,żeby stawiać mu pomniki dla tych co nie w temacie ten ciągnik produkowany od lat szesćdzisiątych do dziewięćdziesiątych to podpora polskiego rolnictwa .Pozdro dla twórcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here